Veterinární medicína

Nabízíme Vám prostornou čekárnu s obchodem a občerstvením, vyšetřovací místnost, operační sál a hospitalizaci. Naše ordinace je vybavena kromě ultrazvuku a analyzátorů krve také dalšími diagnostickými přístroji na vyšetření moči, kůže, uší a očí. Spolupracujeme se specialisty v oborech neurologie, kardiologie, fyzioterapie.

DIAGNOSTIKA ONEMOCNĚNÍ

Disponujeme nejnovějším ultrazvukem značky SonoScape, který nám umožňuje zobrazit a zhodnotit orgány břišní dutiny a stejně tak i provádět kardiologické vyšetření.

Zubní ultrazvuk s mikromotorem nám umožňuje provádět stomatologická ošetření dutiny ústní

V ordinaci máme také analyzátory na rozbor krve.

Infuzní pumpa nám pomáhá přesně řídit infuzní terapii hospitalizovaných pacientů

CHIRURGIE

Provádíme běžné chirurgické zákroky, samozřejmostí je pooperační péče a monitoring pacienta po dobu pobytu na klinice.

PREVENCE

Odčervení, vakcinace, koprologické vyšetření, čipování, petpasy, odběry vzorků na genetické testy, programy pro seniory, poradenství ohledně stravy, výcviku a chovatelství a mnoho dalšího.

ČEKÁRNA A OBCHOD

V čekárně máme oddělený "kočičí" koutek.

Součástí čekárny je i obchod s kvalitní stravou, doplňky stravy a s "chytrými" hračkami pro Vaše psí a kočičí miláčky. Více najdete v sekci Zdravá výživa a doplňky (mražené maso Falco, konzervy Terra Canis, granule Yoggies, Platinum, Brit Care, přílohy Zdraví v misce, sušené odměny Mapes, interaktivní hračky Kong a čuchací dečky 4dox).