O nás

Studium veterinární medicíny, studium akupunktury a jiných metod, dlouholetá veterinární praxe  v ČR i v zahraničí, celoživotní zkušenosti s chovem psů a koček, touha se dále vzdělávat a objevovat nové poznatky, obrovské nadšení a zájem o přirozenou stravu zvířat, a především touha pomoci zvířatům...Na těchto základech jsme se rozhodly vybudovat naše nové veterinární centrum. Místo, kde naleznete, co potřebujete a budete to cítit, jakmile otevřete dveře.

MVDr. Lenka Novobilská, CVA

V mém přístupu ke zvířatům se prolíná klasická západní s tradiční čínskou medicínou. To mi umožňuje individuální a efektivní terapii mých pacientů. Vzdělání v tradiční čínské veterinární medicíně a akupunktuře jsem získala v Nizozemsku pod záštitou mezinárodní veterinární asociace I.V.A.S. a jsem certifikovanou veterinářkou - CVA (certified veterinary acupuncturist).

I.V.A.S. je jedinou mezinárodní organizací v Evropě, která organizuje vzdělání pro veterinární lékaře v oblasti tradiční čínské veterinární medicíny.

Většinu svého profesního života jsem strávila ve Švédsku, kde jsem pracovala jako veterinářka malých zvířat. V r. 2017 jsme se vrátili zpět do ČR.

Můj život vždy provázeli osvojení psi z útulků, nyní je mým parťákem kříženec loveckých ras Chicko, kterého jsem se ujala ve Švédsku.

Zaměření: interní medicína a chirurgie, akupunktura, výživové poradentsví

MVDr. Katarína Irová

Specialistka na sonografii a rentgen, působila jako odborný asistent na oddělení zobrazovacích metod na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně.

Zaměření: rentgeny a sono

externí konzultantka