O nás

Studium veterinární medicíny, studium akupunktury a jiných metod, dlouholetá veterinární praxe  v ČR i v zahraničí, celoživotní zkušenosti s chovem psů a koček, touha se dále vzdělávat a objevovat nové poznatky, obrovské nadšení a zájem o přirozenou stravu zvířat, a především touha pomoci zvířatům...Na těchto základech jsme se rozhodly vybudovat naše nové veterinární centrum. Místo, kde naleznete, co potřebujete a budete to cítit, jakmile otevřete dveře.


MVDr. Lenka Novobilská, CVA

V mém přístupu ke zvířatům se prolíná klasická západní s tradiční čínskou medicínou. To mi umožňuje individuální a efektivní terapii mých pacientů. Vzdělání v tradiční čínské veterinární medicíně a akupunktuře jsem získala v Nizozemsku pod záštitou mezinárodní veterinární asociace I.V.A.S. a jsem certifikovanou veterinářkou - CVA (certified veterinary acupuncturist).

I.V.A.S. je jedinou mezinárodní organizací v Evropě, která organizuje vzdělání pro veterinární lékaře v oblasti tradiční čínské veterinární medicíny.

Většinu svého profesního života jsem strávila ve Švédsku, kde jsem pracovala jako veterinářka malých zvířat. V r. 2017 jsme se vrátili zpět do ČR.

Můj život vždy provázeli osvojení psi z útulků, nyní je mým parťákem kříženec loveckých ras Chicko, kterého jsem se ujala ve Švédsku.

MVDr. Martina Mrňová

Propojení veterinární medicíny a vztahu ke zvířatům i k lidem v příjemném, klidném prostředí....takto pojímám svou práci.

Pracovala jsem ve veterinární ordinaci Veterina Bystrc a na Veterinární klinice SaMvet v Brně. Po celou dobu mé praxe si doplňuji vzdělání na odborných seminářích a kongresech - hlavně v oblasti interní medicíny, medicíny koček a drobných savců.

Mou velkou zálibou je chov chodských psů a sportovní kynologie.

www.aurinko.cz