Veterinární ordinace

Nabízíme Vám prostornou čekárnu s obchodem a občerstvením, vyšetřovací místnost, operační sál a hospitalizaci. Naše ordinace je vybavena kromě ultrazvuku, digitálního rentgenu, inhalační anestezie a analyzátorů krve také dalšími diagnostickými přístroji na vyšetření moči, kůže, uší a očí. Poskytujeme kompletní diagnostiku a léčbu onemocnění malých zvířat.

Spolupracujeme se specialisty v oborech neurologie, kardiologie, fyzioterapie.


Preventivní činnost: odčervení, vakcinace, koprologické vyšetření, čipování, petpasy, odběry vzorků na genetické testy, programy pro seniory, poradenství ohledně stravy, výcviku a chovatelství.

Interní medicína: disponujeme nejnovějším ultrazvukem značky SonoScape, který nám umožňuje zobrazit a zhodnotit orgány břišní dutiny a stejně tak i provádět kardiologické vyšetření. Rozbory krve přímo v ordinaci do 15 minut díky krevním analyzátorům. Vyšetření uší, očí, dutiny ústní. Odstranění zubního kamene a extrakce zubů.

Chirurgie: provádíme běžné chirurgické zákroky: kastrace psů a koček, odstranění nádorů, kamenů močového měchýře a mnohem více. Samozřejmostí je pooperační péče a monitoring pacienta po dobu pobytu na klinice.

Spolupracujeme s:

veterinární neurologie: MVDr. Aleš Tomek, DipECVN evropský diplomovaný specialista v oboru neurologie. MVDr. Tereza Paušová, rezident v oboru neurologie.

fyzioterapie: dogRepair Brno, Markéta Krejčí cert.CAAPR certifikovaná veterinární fyzioterapeutka